Temat
:
Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn.
Wyświetl pojedynczy post
kaff
Member
Od: 02.2003
Offline
#
6425
05.11.2010, 14:25
bbnba,
a co Ty tu robisz?
siedzisz u nas, bo na Waszym forum nikt Cię nie słucha?
wiesz co? u nas też.
Wszystko co wiem o moralności i obowiązkach zawdzięczam piłce nożnej.
A.Camus
kaff
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kaff
Odwiedź stronę domową użytkownika kaff!
Znajdź inne posty napisane przez kaff