Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2657
Stary 05.11.2010, 13:42
felipe napisał(a):Wyświetl post
Ale w czym problem?
Zabrał głos w dyskusji o temacie, o którym mówi cała Polska. Zabrał głos bo go zapytali. Żadne brudy wewnętrzne nie są tu wywlekane, nic się nie ukryje. Nie powiedział - "kibice Wisły to głupki", tylko ,że skoro zachowywali się źle, to kary są słuszne. Odniósł się do oficjalnej relacji i protokołu i tyle... Wolno mu, jak każdemu.
Było jakieś oficjalne dementi w tej sprawie by trener Maaskant po 4-5 dniach mógł mówić inaczej? Chyba nie... Póki co to słychać co najwyżej "my nic nie zrobilismy", ale reakcji poważnej brak. Będzie dementi,wyjdzie, że spalona łązienka czy tam kiosk gastronomiczny (swoją droga, pamiętam śmiech i szyderę z akcji Cracovii w naszych łazienkach - ten sam kaliber hoolsowania...) to kłamstwo - będzie można mówić inaczej.
Własnie źle mówisz... Ma prawo sie wypowiadać każdy, ale czy to się musi nam podobać? Chyba są jakies granice przyzwoitości... nie po to ktos jedzie całą Polskę 30 godzin i dwie doby bez snu, zeby on sie wypowiadał, na temat czy ta kara jest słuszna czy nie... Tak samo jak nie ma prawa wypowiadać się o sprawach wewnętrzynych klubu typu komentowanie posunięć prezesa, dyrektora właściciela, tak samo nie powinien miec prawa wypowiadać się na tematy o słuszności kary, dla kibiców nie wiedząc tak naprawde czy ona jest słuszna czy nie, bo to nie jego sprawa... on ma wypowiadać się o piłkarzach... a na pytania o kibicach to ma chwalić, tak jak Smuda Latę, albo mówić: "nie będzie ich, trudno, wielka szkoda" chocby mu sie strasznie nie podobało... A od komentarzy jest rzecznik klubu... A jak kazdy bedzie sie wypowiadał w swoim imieniu, to na tle kraju będzie zwykłe pośmiewisko i tyle. Po drugie narzekamy na słaby marketing... Co by nie powiedzieć o leszczach z Wronek... oni w takich sytuacjach własnie pokazują jaki mają dobry marketing... Cała sprawa spadła na nas a im sie dostało tylko, za... brak odpowiedniej ochrony... to tak jak w Kielcach... rzucali w nas petardammi biegali po całym stadionie... a od nas 0 reakcji i my dostajemy 2 mecze zakazu i 20 tys. za przyśpiewke - im zamykają trybune i 5 tys... My mówimy o marketingu...
Ostatnio edytowane przez regan : 05.11.2010 o godz. 13:55.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując