|
Nie wszystko trafione,ale bez przesady. Facet chyba nie patrzył na trybuny tylko na boisko nie? Maaskant za dużo mówi (i tak jak w tej sytuacji nie wie jak było a się wypowiada) a za mało robi.
Oby dzisiaj udowodnił,że na najsłabszą drużynę ligi potrafi dobrać odpowiednią taktykę i ludzi do jej wykonania.
|