Wyświetl pojedynczy post
yoda79
Senior Member
 
Od: 12.2003
Skąd: Mazury- tu też są Wiślacy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2650
Stary 05.11.2010, 13:28
Nie wszystko trafione,ale bez przesady. Facet chyba nie patrzył na trybuny tylko na boisko nie? Maaskant za dużo mówi (i tak jak w tej sytuacji nie wie jak było a się wypowiada) a za mało robi.
Oby dzisiaj udowodnił,że na najsłabszą drużynę ligi potrafi dobrać odpowiednią taktykę i ludzi do jej wykonania.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując