Slabe wyniki Lecha w lidze biora sie z waskiej kadry i z czestotliwosci rozgrywania spotkan(co 3 dni), a nie mniejszej czy wiekszej mobilizacji. I tez przypuszczam, ze z Chorzowa wywioza co najwyzej remis.
PiSanie tez o nastawieniu i niskiej mobilizacji w kontekscie pilkarzy takiego klubu, jak MC jest kompletna bzdura. Przeciez ilu tam jest pilkarzy w kadrze? 30? Wszyscy walcza o miejsce w 11 i maja sobie odpuszczac spotkanie(przegrywajac w kompromitujacym rozmiarze z nienana druzyna)? Nie mowie juz o tym, jakie pieniadze kasuja i o tym, ze to sa poprostu profesjonalisci. Gdyby nie dawali sie z siebie wszystkiego, to nie grali by w takim klubie. Nie ma zmiluj w zawodowej pilce. A niektore osoby probuja oceniac poprzez pryzmat polskiej ligi i lokalnych gwiazdek

, ktore maja wszystko w d...