dynek.pl napisał(a):

Nie bylem, czekalem tydzien az ktos to zdementuje ale jedyne co znalazlem to komentarze typu dlaczego tylko nas ukaralii skoro
Lech robil tez to i tamto to uznaje to za fakt. Dodam, ze rowniez oczekuje jakies kary dla Lecha w stylu zamkniecie sektorow czy
stadionu tak jak to bywalo u nas.
|
http://www.s k w k.pl/news/show/5817_panie_trenerze_maaskant_____kim_pan_jest__
masz dementi...
prosto od prezesa...
Tak najlepiej zamykać stadiony, dawac zakazy wyjazdowe a potem dziwić się czemu nasza liga jest tak atrakcyjna jaka jest...
Tasio1906- Prawda nikt nie zasłużył, ale tymbardziej oni...