Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
bomber85
Member
Od: 09.2010
Offline
#
16278
05.11.2010, 11:56
Montuja krzesełka na dolnym pietrze trybuny
Moze na legie beda zamontowane juz wszystkie krzesełka i bedzie to juz miało porządny wyglad
bomber85
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do bomber85
Znajdź inne posty napisane przez bomber85