Wyświetl pojedynczy post
bomber85
Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16278
Stary 05.11.2010, 11:56
Montuja krzesełka na dolnym pietrze trybuny Moze na legie beda zamontowane juz wszystkie krzesełka i bedzie to juz miało porządny wyglad
Odpowiedz cytując