Lech pewnie bedzie zyc tym przez 30 lat lub do kolejnej podobnej wygranej, to oczywiste bo nie maja jakis tam wielkich sukcesow od tego...no wiecie ktorego roku liczy sie ich powstanie
Gadki o punktach do rankingu juz ktos kiedys ukrocil wyjasniajac jak to sie ma do rzeczywistości.
Czy Lech lub ktokolwiek inny z naszej ligi jest xx lat przed przeciwnikiem? Nie sadze.