KONKURS!
Zostałem zobligowany do przekazania oficjalnej informacji o konkursie na projekt szalika sekcji futsalu. Ma to być szalik dedykowany dla sympatyków wiślackiego futsalu, a reszta zależy od inwencji uczestników. Nie ma żadnych wytycznych i ograniczeń - sky is the limit.
Projekty prosimy umieszczać w tym temacie. Osoba która zaproponuje najciekawszy projekt wygrywa oryginalną koszulkę meczową futsalowców Wisły (z Białą Gwiazdą), a sam projekt zostanie wykorzystany w produkcji. Nie ma określonego terminu nadsyłania prac ale lepiej nie zwlekać
