Wyświetl pojedynczy post
MCDave
Звезда изнад свега
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Z baru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59
Stary 05.11.2010, 10:26
KONKURS!

Zostałem zobligowany do przekazania oficjalnej informacji o konkursie na projekt szalika sekcji futsalu. Ma to być szalik dedykowany dla sympatyków wiślackiego futsalu, a reszta zależy od inwencji uczestników. Nie ma żadnych wytycznych i ograniczeń - sky is the limit.

Projekty prosimy umieszczać w tym temacie. Osoba która zaproponuje najciekawszy projekt wygrywa oryginalną koszulkę meczową futsalowców Wisły (z Białą Gwiazdą), a sam projekt zostanie wykorzystany w produkcji. Nie ma określonego terminu nadsyłania prac ale lepiej nie zwlekać
После пада устајем. Никад не одустајем. Јачи постајем. До краја остајем.
Odpowiedz cytując