|
Gówno prawda to jest to co piszesz. Może i sportowo polskie drużyny są 2 a może nawet 3 klasy niżej ale pieniądze nie zawsze wygrywają. Widziałeś gdzieś wczoraj jakąs determinacje serce do gry w piłkarzach City? Bo ja tego nie widziałem. Dla nich liczy się by pieniądze doszły na konto w terminie. Może i to prawda, że na 10 a może i na 20 meczów taka druzyna jak Lech powinna wygrac raz ale tak czy srak wygrali i wedlug mnie zasluzenie grali do konca nie przestali wierzyc przycisneli i strzelili jeszcze 2 bramki.
|