Temat: Wisła Pany !
Wyświetl pojedynczy post
Alov
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: Wola D.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#250
Stary 05.11.2010, 07:44
Tylko zwyciestwo i nic innego, moga kończyć w 8 jak będzie trzeba ale ten mecz muszą wygrać.

Jeśli ktoś z obozu Wisły po meczu bedzie mówił: "wypada mi przeprosic kibiców", "mielismy wiecej z gry", "mielismy 50 dośrodkowań", "zabrakło nam szczęścia", "zabrakło nam skuteczności, ostatniego podania, itp." to niech równocześnie w ręku trzyma papier z prośbą o rozwiazanie kontraktu z jego winy lub zesłanie do ME na 5 lat.

I niech nikt nie mówi że to tylko sport, sportem są pozostałe mecze a ten to wojna, świeta wojna i Wisła musi tą wojne wygrać, nie ma innej opcji.
Po tym jak Wisełka ligi nie wygrała, tak ją to wkurzyło że Polskę zalała
Odtąd cała Polska będzie się modliła, by Wisełka zawsze Mistrzem Polski była
Odpowiedz cytując