Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6391
Stary 05.11.2010, 07:34
Myśle że sukces Lecha tkwi w zgraniu tego zespołu.Większośc tych zawodników gra ze sobą razem od 3-4 lat (Injac,Peszko,Stilic,Arboleda,Bosacki,Kikut).Do tego młodzi i utalentowani Drygas i Możdżeń oraz Rudnevs.

W Lechu nikt przed sezonem nie wpadł na pomysł aby pozbyc sie hurtem na raz całej obrony jak w Wiśle (Głowa,Marcelo,Alvarez,Diaz,Singlar)
Ostatnio edytowane przez AYALA : 05.11.2010 o godz. 07:39.
Odpowiedz cytując