bridgeburner napisał(a):

Chociaż ich nie lubie to szczerze gratuluje
Jesli wyjda z takiej grupy - a wtej sytuacji trzebaby być ostatnim frajerem, żeby nie wyjść
To bedzie to najlepszy wystep polskiej drużyny w pucharach w XXI wieku
Jedyne co smuci to moga na tym jechac tak ja my jechalismy na 02/03 i zdominowac lige na kilka ladnych lat
|
No właśnie widać jak zdominowali... dół tabeli. Ich grajki spinają się tylko na puchary i prestiżowe mecze w lidze, żeby jak najszybciej opuścić Poznan*. Nawet jak im wpadnie kilka € to budowa Nowej Amiki to nie jest zadanie na jeden okres przygotowawaczy, o czym się przekonało choćby Schalke.