Wyświetl pojedynczy post
jasnyGwint
Senior Member
 
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6389
Stary 05.11.2010, 06:43
bridgeburner napisał(a):Wyświetl post
Chociaż ich nie lubie to szczerze gratuluje
Jesli wyjda z takiej grupy - a wtej sytuacji trzebaby być ostatnim frajerem, żeby nie wyjść
To bedzie to najlepszy wystep polskiej drużyny w pucharach w XXI wieku
Jedyne co smuci to moga na tym jechac tak ja my jechalismy na 02/03 i zdominowac lige na kilka ladnych lat
No właśnie widać jak zdominowali... dół tabeli. Ich grajki spinają się tylko na puchary i prestiżowe mecze w lidze, żeby jak najszybciej opuścić Poznan*. Nawet jak im wpadnie kilka € to budowa Nowej Amiki to nie jest zadanie na jeden okres przygotowawaczy, o czym się przekonało choćby Schalke.
Ostatnio edytowane przez jasnyGwint : 05.11.2010 o godz. 06:46.
Odpowiedz cytując