satori napisał(a):

|
No tak bo przecież będąc kibicem Wisly nie moge ogladac meczy innych zespolow ani wypowiadac sie na ich temat. Akurat to bylo moje obiektywne zdanie.
|
Wiem i rozumiem, to była taka ironia odnośnie tego, jak paru forumowych napinaczy odpowiedziało na moje posty wcześniej.