Wyświetl pojedynczy post
Rustin
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6384
Stary 05.11.2010, 00:06
satori napisał(a):Wyświetl post
No tak bo przecież będąc kibicem Wisly nie moge ogladac meczy innych zespolow ani wypowiadac sie na ich temat. Akurat to bylo moje obiektywne zdanie.
Wiem i rozumiem, to była taka ironia odnośnie tego, jak paru forumowych napinaczy odpowiedziało na moje posty wcześniej.
Wisła ponad wszystko
Odpowiedz cytując