Temat
:
Cleber - dziękujemy! Wszyscy razem i każdy z osobna
Wyświetl pojedynczy post
KaRaSTSW
Senior Member
Od: 09.2007
Skąd: Łańcut
Offline
#
11
04.11.2010, 23:31
Gdyby wszyscy zawodnicy Wisły tak profesjonalnie podchodzili to tego zawodu jak Nasz Clebi Wisła by byłe teraz w ogóle w innym miejscu. Dzieki wielke za wszystko.
Dziekuje za bramke z Barcelona i wszystkie inne. Wracaj szybko do zdrowia.
KaRaSTSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do KaRaSTSW
Znajdź inne posty napisane przez KaRaSTSW