Wyświetl pojedynczy post
KaRaSTSW
Senior Member
 
 
Od: 09.2007
Skąd: Łańcut

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 04.11.2010, 23:31
Gdyby wszyscy zawodnicy Wisły tak profesjonalnie podchodzili to tego zawodu jak Nasz Clebi Wisła by byłe teraz w ogóle w innym miejscu. Dzieki wielke za wszystko.
Dziekuje za bramke z Barcelona i wszystkie inne. Wracaj szybko do zdrowia.
Odpowiedz cytując