Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
gress
Senior Member
Od: 11.2007
Offline
#
19053
04.11.2010, 22:59
Witam
Ktoś poleci (o ile jest jeszcze jakaś szansa) jakieś miejsce z domkiem w miarę normalnej cenie w górach do wynajęcia ? Tak ok. 8 osób. Jest jeszcze jakaś nadzieja coś trafić ?
"Bo nasza
ARMIA
to potęga"
gress
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do gress
Znajdź inne posty napisane przez gress