Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6373
Stary 04.11.2010, 22:49
Wsciekly Pies napisał(a):Wyświetl post
Widzisz Młody... determinacji, uporowi, walce, nieustępliwość towarzyszą, "przypadki"....

Walczysz do upadłego = wygrywasz!!!!

Otóż to..w większości tych 'przypadków', Amica zrobiła dużo, by się zdarzyły.Fartem to można nazwać sytuację gdzie zespół nic nie gra i coś tam ' z dupy' wpada.

3 zajebiste strzały w 2 meczach i 3 gole...Oczywiście że im się to już prędko nie zdarzy ale jak nam ma się to zdarzyć jak my praktycznie w ogóle nie strzelamy zza pola karnego a jeśli już to jest to parodia strzału.

Ta ich wygrana to oczywiście zaciemnia obraz, bo wiadomo że i tak dzieli ich od MC różnica przynajmniej 2 klas, ale jest zajebiście prestiżowa.Takimi wygranymi buduje się atmosferę i pewność w grze.No i Kuchenki trzepią kasę - 3 mecze u siebie i pewnie już spokojnie zgarneli tyle co my za Marcelo.Tak więc widać że można zarabiać duży pieniądz bez LM i bez pozbywania się najlepszych zawodników.
Powód: nie ten cytat
Ostatnio edytowane przez 1q2 : 04.11.2010 o godz. 22:50.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując