|
bridgeburner, nie truj. Lech jeśli, nie daj (i tutaj wstawiamy osobiste bóstwo), wyjdzie z grupy, zagra w 1/16 finału LE. Wisła natomiast w sezonie 2002/2003 grała z Lazio w, zadziw się, 1/8 finału PUEFA. A z tego co mnie uczyli lata temu w szkole, rok 2003, bo wtedy się potykaliśmy z Lazio zawiera się w zbiorze oznaczonym jako XXI w.
Więc jeszcze ciut ciut im do tego najlepszego występu brakuje i mam nadzieję, że nigdy nie wyrównają tego.
A wcale nie musimy pisać o Lechu. W mediach mówią też, że taka Borussia Dortmund to polski klub bo ma 3 Polaków w składzie. Podobnie Karpaty Lwów chyba grają w LE, a Lwów zawsze polski :]
Spójrzcie na wszystko pod innym kątem.
PS. Skoro Lech wypompował się na MC to teraz tradycyjnie wpieprzy w lidze. Yay!
|