slaskWKSslask napisał(a):

Wygrali...ale to ciągle Amica Pomyśleć ,że nowopowstały klub takie sukcesy osiąga.
Rustin dupa jesteś ,a nie kibic. Sympatyk futbolu jesteś, jakby Wisełka sprzedała własną tradycję i połączyła siły z Comarchem,pierwszy byś leciał a mecz ,bo sukces w końcu,nie?
|
Z czego to wnioskujesz? Gdzie ja napisałem, że lecę za sukcesem Lecha? Głupota, głupota i jeszcze raz głupota. Czytanie ze zrozumieniem, tego uczą w szkole, jakbyś chciał zacząć się rozwijać.
Nie ma sensu narzekać, bo ten mecz się drugi raz nie odbędzie. Dziś wygrali, za parę dni mogą dostać w dupę od Ruchu i będzie, że to zmęczenie. A Ty mi tutaj wyjeżdżasz od razu z porównywaniem Wisły do jakiegoś klubu, który niedługo będzie jeździł na mecze do Wodzisławia.