Wyświetl pojedynczy post
Rustin
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6365
Stary 04.11.2010, 22:28
slaskWKSslask napisał(a):Wyświetl post
Wygrali...ale to ciągle Amica Pomyśleć ,że nowopowstały klub takie sukcesy osiąga.

Rustin dupa jesteś ,a nie kibic. Sympatyk futbolu jesteś, jakby Wisełka sprzedała własną tradycję i połączyła siły z Comarchem,pierwszy byś leciał a mecz ,bo sukces w końcu,nie?
Z czego to wnioskujesz? Gdzie ja napisałem, że lecę za sukcesem Lecha? Głupota, głupota i jeszcze raz głupota. Czytanie ze zrozumieniem, tego uczą w szkole, jakbyś chciał zacząć się rozwijać.

Nie ma sensu narzekać, bo ten mecz się drugi raz nie odbędzie. Dziś wygrali, za parę dni mogą dostać w dupę od Ruchu i będzie, że to zmęczenie. A Ty mi tutaj wyjeżdżasz od razu z porównywaniem Wisły do jakiegoś klubu, który niedługo będzie jeździł na mecze do Wodzisławia.
Wisła ponad wszystko
Odpowiedz cytując