Wyświetl pojedynczy post
slaskWKSslask
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6363
Stary 04.11.2010, 22:21
Wygrali...ale to ciągle Amica Pomyśleć ,że nowopowstały klub takie sukcesy osiąga.

Rustin dupa jesteś ,a nie kibic. Sympatyk futbolu jesteś, jakby Wisełka sprzedała własną tradycję i połączyła siły z Comarchem,pierwszy byś leciał a mecz ,bo sukces w końcu,nie?
Ostatnio edytowane przez slaskWKSslask : 04.11.2010 o godz. 22:23.

W Polsce mamy wielu wrogów i stoczonych z nimi bójek. Jesteśmy
Śląsk Wrocław
- Nam należy się szacunek !

Odpowiedz cytując