Bronex napisał(a):

Co do samego Lecha to pytanie tylko jak sobie z nowymi możliwościami poradzą. Oby się uczyli na błędach Wisły. Swoją drogą 5 mln złotych z jednego meczu za bilety... "fajnie , naprawdę fajnie" jak mawia klasyk.
...
|
Z takimi tuzami jak Pogorzelczyk vel seta nic im z tej kasy.