|
Ciekawe co teraz pokażą w meczu z Ruchem. Jeżeli dostaną kolejny wpi**dol w lidze to raczej wyżej niż 10 miejsce na koniec rundy nie podskoczą. A jeżeli awansują z grupy to na wiosnę też niczego w lidze nie ugrają. Wystarczy przypomnieć sobie sezon 08/09 kiedy to w przerwie zimowej skupili się na dwumeczu z Udine i dzięki temu przesrali wydawałoby się pewnego mistrza. Teraz mogą przejebać nie tyle mistrza co Ekstraklasę(ahh tutaj się rozmarzyłem)
|