Wyświetl pojedynczy post
maciek5656
Junior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6349
Stary 04.11.2010, 21:44
Ciekawe co teraz pokażą w meczu z Ruchem. Jeżeli dostaną kolejny wpi**dol w lidze to raczej wyżej niż 10 miejsce na koniec rundy nie podskoczą. A jeżeli awansują z grupy to na wiosnę też niczego w lidze nie ugrają. Wystarczy przypomnieć sobie sezon 08/09 kiedy to w przerwie zimowej skupili się na dwumeczu z Udine i dzięki temu przesrali wydawałoby się pewnego mistrza. Teraz mogą przejebać nie tyle mistrza co Ekstraklasę(ahh tutaj się rozmarzyłem)
Odpowiedz cytując