|
Wy się z Lecha śmiejecie. Lech to potęga jest przecież. Wygrali Nami, tera z Manem City, trenera z Hiszpanii mają, najlepszych zawodników, najwspanialszą widownie w Polsce*, najpiękniejszy stadion i w ogóle. Cała ekstraklasa powinna być zachwycona, że taki klub mamy...
* - widownia Know How.
ALe tak na poważnie to gratulacje dla nich, wygrali z City - niech się cieszą.
|