Wyświetl pojedynczy post
Kandzior
Senior Member
 
 
Od: 02.2009
Skąd: Krynica Zdrój

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6339
Stary 04.11.2010, 21:30
Wy się z Lecha śmiejecie. Lech to potęga jest przecież. Wygrali Nami, tera z Manem City, trenera z Hiszpanii mają, najlepszych zawodników, najwspanialszą widownie w Polsce*, najpiękniejszy stadion i w ogóle. Cała ekstraklasa powinna być zachwycona, że taki klub mamy...

* - widownia Know How.

ALe tak na poważnie to gratulacje dla nich, wygrali z City - niech się cieszą.
Odpowiedz cytując