Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6335
Stary 04.11.2010, 21:28
Z tym fartem to ja tak to widze, ze w koncu jakas druzyna zaczela w Pl strzelac z dystansu czesciej niz kilka razy na runde i jak im zaczelo wpadac to jest wielkie wooow fart jak chuu.. itd
Ludzie sa nieprzyzwyczajeni do tego typu sytuacji.
..
Odpowiedz cytując