wiertar napisał(a):

oj boże jak krótko wzroczny jesteś....
bo:
dochodzi Kasa za Transmisje, kasa za bilety za ten mecz zarobili ok 4-5mln zł, bo latwiej o potencjalnych sponsorów którzy przyjadą do klubu ktory odnosi sukcesy w europie, pokonuje czołowe drużyny Europy , niż do klubu ktory dostaje regularny w....... od druzyn typu dynamo tibilisi, czy karabach.. czy wreszczie Kibice, ktorzy w większości są kibicami sukcesów. mam więcej Ci wymieniać czy troszke zmądrzałeś
|
Teraz nie ma za transmisje kasy.
Kasa za bilety i co kupia Tshimbambe
Sponsorzy - fakt ale znow problem co z kasa zrobic
Kibice - na lidze pyta
Gdyby byli liderem to bym sie martwił. Teraz jak nie zdobeda mistrza a nie zdobeda to sie o nic nie martwie, a nawet sie ciesze bo to Wisle nie zaszkodzi a pomoze
Tylko niech Wisła się ogarnie ;]