Wyświetl pojedynczy post
Sensej
Senior Member
 
Od: 07.2003
Skąd: z tamtąd gdzie mnie nie chcą

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6333
Stary 04.11.2010, 21:25
wiertar napisał(a):Wyświetl post
oj boże jak krótko wzroczny jesteś....

bo:

dochodzi Kasa za Transmisje, kasa za bilety za ten mecz zarobili ok 4-5mln zł, bo latwiej o potencjalnych sponsorów którzy przyjadą do klubu ktory odnosi sukcesy w europie, pokonuje czołowe drużyny Europy , niż do klubu ktory dostaje regularny w....... od druzyn typu dynamo tibilisi, czy karabach.. czy wreszczie Kibice, ktorzy w większości są kibicami sukcesów. mam więcej Ci wymieniać czy troszke zmądrzałeś

Teraz nie ma za transmisje kasy.
Kasa za bilety i co kupia Tshimbambe
Sponsorzy - fakt ale znow problem co z kasa zrobic
Kibice - na lidze pyta

Gdyby byli liderem to bym sie martwił. Teraz jak nie zdobeda mistrza a nie zdobeda to sie o nic nie martwie, a nawet sie ciesze bo to Wisle nie zaszkodzi a pomoze

Tylko niech Wisła się ogarnie ;]
Odpowiedz cytując