Wyświetl pojedynczy post
Jigsaw
Member
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6316
Stary 04.11.2010, 21:15
może i mieli dużo fuksa, farta czy jak tam ktoś chce to określić. Ale żeby mieć fuksa, w momencie kiedy jest się gorszym piłkarsko na boisku z różnych względów trzeba po prostu WALCZYĆ, ZAPI.....AĆ... tego nie było od dawna widać u nas, teraz tego też nie ma i wątpie żeby było. Żal.
Odpowiedz cytując