gigant napisał(a):

Po pierwsze .......isz głupio.
Po drugie , pewnie ze zacznie się rywalizacja. Szkoda że z Legią, mniejsza szkoda że z Lechią i Śląskiem.
Chyba ze patrzysz na to jako kibic piłki, a nie Wisły.
My tez niedługo zaczniemy rywalizację, może nie o takie cele do jakich sie przyzwyczailismy, ale nieważne, będzie rywalizacja.
|
Chodzilo o to ze Cupiał moze wreszcie zrozumie ze chlanem sprowadzanym do WIsly i pilkarzykami bez ambicji nie da sie niczego osiagnac

)