Wyświetl pojedynczy post
simone
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: Olkusz- z tego miasta, rzecz jasna...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1678
Stary 04.11.2010, 21:08
Nowa budowa najprawdopodobniej się nam szykuje na Śląsku, w Tychach. Na wizkach to nawet spoko wygąda.

Zbudują stadion za 100 mln zł, na 20 tysięcy miejsc
http://katowice.gazeta.pl/katowice/1...cy_miejsc.html
Ostatnio edytowane przez simone : 04.11.2010 o godz. 21:10.


Odpowiedz cytując