Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Szymek_R22
Senior Member
Od: 07.2007
Offline
#
3954
04.11.2010, 21:05
Leeeeeeeegia to stara k..wa ! Nienawidzę ich od zawszę! Chodzę tylko na mecze z nimi, bo tak ich nienawidzę!
Szymek_R22
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Szymek_R22
Znajdź inne posty napisane przez Szymek_R22