Temat
:
Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn.
Wyświetl pojedynczy post
martin_TSW
Member
Od: 10.2004
Skąd: Kraków - Piaski Nowe
Offline
#
6300
04.11.2010, 21:05
Fart fartem, ale najpierw trzeba umieć stworzyć sobie sytuacje oraz skutecznie się bronić. My w porównaniu do nich jesteśmy w głębokiej d****.
WIERNOŚĆ NA WIEKI
martin_TSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do martin_TSW
Znajdź inne posty napisane przez martin_TSW