wiertar napisał(a):

|
Smiejcie się smiejcie... żebyscie czasami za chwile nie płakali...
|
Bo?
Kasa ? - 140k Euro za ta wygrana 200k za awans do 1/16 za Lewandowskiego zgarneli duzo wiecej
Wiecej meczy ? No to najs pozniej wiecej wpadek ala Zaglebie
Jedyny minus ze im ranking rosnie, ale wedlug mnie mistrza nie beda mieli tak wiec nie ma sie co bac
