Wyświetl pojedynczy post
Sensej
Senior Member
 
Od: 07.2003
Skąd: z tamtąd gdzie mnie nie chcą

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6299
Stary 04.11.2010, 21:04
wiertar napisał(a):Wyświetl post
Smiejcie się smiejcie... żebyscie czasami za chwile nie płakali...
Bo?

Kasa ? - 140k Euro za ta wygrana 200k za awans do 1/16 za Lewandowskiego zgarneli duzo wiecej
Wiecej meczy ? No to najs pozniej wiecej wpadek ala Zaglebie

Jedyny minus ze im ranking rosnie, ale wedlug mnie mistrza nie beda mieli tak wiec nie ma sie co bac
Odpowiedz cytując