klusek106 napisał(a):

CIeszy mnie to, niech Lech nachapie sie teraz kasy i neich zdominuje nasza lige.
Wreszcie moze zacznie sie rywalizacja !!
|
Po pierwsze .......isz głupio.
Po drugie , pewnie ze zacznie się rywalizacja. Szkoda że z Legią, mniejsza szkoda że z Lechią i Śląskiem.
Chyba ze patrzysz na to jako kibic piłki, a nie Wisły.
My tez niedługo zaczniemy rywalizację, może nie o takie cele do jakich sie przyzwyczailismy, ale nieważne, będzie rywalizacja.