Wyświetl pojedynczy post
gigant
Joker the Great
 
Od: 06.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6297
Stary 04.11.2010, 21:03
klusek106 napisał(a):Wyświetl post
CIeszy mnie to, niech Lech nachapie sie teraz kasy i neich zdominuje nasza lige.
Wreszcie moze zacznie sie rywalizacja !!
Po pierwsze .......isz głupio.
Po drugie , pewnie ze zacznie się rywalizacja. Szkoda że z Legią, mniejsza szkoda że z Lechią i Śląskiem.

Chyba ze patrzysz na to jako kibic piłki, a nie Wisły.

My tez niedługo zaczniemy rywalizację, może nie o takie cele do jakich sie przyzwyczailismy, ale nieważne, będzie rywalizacja.
Odpowiedz cytując