Temat
:
Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn.
Wyświetl pojedynczy post
darekolsztyn
Banita
Od: 01.2007
Skąd: Olsztyn
Offline
#
6292
04.11.2010, 21:00
Gratulacje i dajcie spokój z tym fartem, oprócz fatra Lech ma 140 tys euro za wygraną i za bilety kasiorki pełną sakwe
Ostatnio edytowane przez darekolsztyn : 04.11.2010 o godz. 21:04.
darekolsztyn
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez darekolsztyn