|
Jak nie lubię Amici trzeba przyznać że chocby an tej fuzji stworzyli klub który walczy z Europą.I nie .......ić że MC grał rezerwami, wygrali? wygrali !!! Nic nie grają ? a właśnie że grają bo potrafią zrobić całkiem składną akcję. Jeżeli oni nic nie grają to co my mamy powiedzieć.Rozumiem nienawiść do lodówka-kuchenki ale bądźmy chodź trochę obiektywni.Amica jest najlepszym klubem w Polsce grają ładnie dla oka mają w pieron szczęścia idą cały czas do przodu a nie jak my.Mają marketing wypełniają stadion na 42 tyś tworzą klub który poprostu pnie sie w gore.A gdzie my kur*a jesteśmy.Piłkarze z dupy, prezes Basałaj rozpierdziela obronę,Kulawi gracze, sztab nie lepszy zero marketingu.Prawda panowie boli...
Ostatnio edytowane przez FajQ : 04.11.2010 o godz. 21:03.
|