Wyświetl pojedynczy post
Titto
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6280
Stary 04.11.2010, 20:55
Może i fartowne, ale wygrali.
W najbliższych latach na pewno nie osiągniemy tego co oni osiągnęli w pucharach. Tym bardziej, że zarząd ściąga nam takich zawodników jak katastrofalny Bunoza czy Boukhari.
Lech jest mądrze budowaną drużyną i w ciągu jednego okna nie kupują po ch*j zawodników z zagranicy tylko dokładają cegiełka po cegiełce. Może i rezerwy Man City, ale spójrzmy ile ci piłkarza są warci, ile kosztowali.
Odpowiedz cytując