|
Może i fartowne, ale wygrali.
W najbliższych latach na pewno nie osiągniemy tego co oni osiągnęli w pucharach. Tym bardziej, że zarząd ściąga nam takich zawodników jak katastrofalny Bunoza czy Boukhari.
Lech jest mądrze budowaną drużyną i w ciągu jednego okna nie kupują po ch*j zawodników z zagranicy tylko dokładają cegiełka po cegiełce. Może i rezerwy Man City, ale spójrzmy ile ci piłkarza są warci, ile kosztowali.
|