Temat
:
Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn.
Wyświetl pojedynczy post
<3 Wisla Kraków
Member
Od: 05.2008
Skąd: MAGICZNY KRAKÓW
Offline
#
6278
04.11.2010, 20:55
wiecej farta niz rozumu razem wzieci tam na boisku,a Borka to już słuchać sie nie dało,chyba biało w gaciach miał po meczu : o .
<3 Wisla Kraków
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do <3 Wisla Kraków
Znajdź inne posty napisane przez <3 Wisla Kraków