Wyświetl pojedynczy post
<3 Wisla Kraków
Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: MAGICZNY KRAKÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6278
Stary 04.11.2010, 20:55
wiecej farta niz rozumu razem wzieci tam na boisku,a Borka to już słuchać sie nie dało,chyba biało w gaciach miał po meczu : o .
Odpowiedz cytując