Temat
:
Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn.
Wyświetl pojedynczy post
cieniek
Member
Od: 03.2009
Skąd: shuty
Offline
#
6275
04.11.2010, 20:53
Prawda taka, że my nawet przy takim szczęściu mielibyśmy już z 5 brameczek w plecy i na nic by nam się ono zdało.
cieniek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do cieniek
Znajdź inne posty napisane przez cieniek