Temat
:
Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn.
Wyświetl pojedynczy post
mattias
Junior Member
Od: 09.2010
Skąd: Częstochowa
Offline
#
6271
04.11.2010, 20:51
Szczęście kiedyś się kończy. Teraz każdy będzie wstawiał najsilniejszy skład na mecz z pyrami.
Częstochowa, Częstochowa - WISEŁKA!
mattias
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mattias
Znajdź inne posty napisane przez mattias