Wyświetl pojedynczy post
Ivory1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Manorshithole

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6242
Stary 04.11.2010, 20:38
Na zimno mam kibicowac druzynie i kibicom ktorzy wywieszali flage z przekreslona BIALA GWIAZDA na meczu ze Sparta ? albo jak na meczu z nami spiewali WTSK otrzasnij sie...a poza tym ten klub stracil moj szacunek jak sprzedali sie amice. 100% wole Legie od amici.
Odpowiedz cytując