Na zimno

mam kibicowac druzynie i kibicom ktorzy wywieszali flage z przekreslona BIALA GWIAZDA na meczu ze Sparta ? albo jak na meczu z nami spiewali WTSK

otrzasnij sie...a poza tym ten klub stracil moj szacunek jak sprzedali sie amice. 100% wole Legie od amici.