Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22
Offline
#
19052
04.11.2010, 20:20
szczepanwislak
napisał(a):
panowie , zbliżają się 182 wielkie derby Krakowa. Z tej więc okazji mam taką prośbę :
czy ma ktoś szczegółową statystykę derbów
Bo ogólnie wiem jak to było w ekstraklasie , ogółem , kto więcej wygrywał , jak się miał stosunek bramkowy w obu przypadkach , tylko chodzi mi o taki włąsnie rozpis meczów u siebie i na wyjeździe
A dokładnie :
1. bilans meczów u siebie i na wyjeździe ogółem
2. bilans meczów u siebie i na wyjeździe w ekstraklasie
I fajnie było by jakby jeszcze te bramki ktoś tu uwzględnił
WISŁAZWE
napisał(a):
1. Ogółem tzn. wliczać mecze towarzyskie, o Mistrzostwo Galicji, o Puchar Prezydenta Krakowa o Herbową Tarczę itp
Bramki tzn. jak ogólny bilans czy tylko ekstraklasa
EDIT:
Masz takie coś, może pomoże-
http://i53.tinypic.com/2ijj9ty.jpg
statystyka meczy derbowych oficjalnych do sezonu 2007/08 włącznie.
Tylko nie daj się zmylić bo pierwsze mecze (dom) to Cracovia, ponieważ ściągnięte z pasiastej książki ( nie nie mam takiej w domu, znalazłem na necie
)
Dodatkowo pamiętaj o sezonach:
2008/09 - Wisła Kraków- Cracovia 4-1 : Cracovia - Wisła Kraków 1-1
2009/10 (Sosnowiec) Wisła Kraków - Cracovia 0-1 ; (Suche Stawy) Cracovia - Wisła Kraków 1-1.
Więcej albo inaczej lepszych póki co statystyk nie znalazłem.
Celem objaśnienia jak co:
MG - Mistrzostwa Galicji
A - A klasa.
Dodatkowo, przypomniałem sobie o Pucharze Ekstraklasy:
sezon 2008/09
Wisła Kraków - Cracovia 2-0
Cracovia - Wisła Kraków 0-0
który też trzeba by doliczyć do tych statystyk.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.
Kraków, 9 marca 2012.
WISŁAZWE
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do WISŁAZWE
Znajdź inne posty napisane przez WISŁAZWE