|
Ja osobiscie ocenie Jego prace dopiero w maju 2011 roku...Choc mysle ze to i tak za wczesnie na zbudowanie druzyny od zera, bo umowmy sie ze teraz to On buduje druzyne bez zadnych fundamentow. Te fundamenty stworzy wlasnie zima gdy przepracuje caly okres przygotowawczy i posciaga troche pilkarzy. I BLAGAM nie piszcie takich bzdur jak kolega Griszka...
|