Temat
:
Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn.
Wyświetl pojedynczy post
Ribas
Senior Member
Od: 10.2006
Offline
#
6235
04.11.2010, 20:08
Ivory1906
napisał(a):
Ano takie szczescie, obydwoje wiemy ze pierwsza bramka dla amici w meczu z Nami byla dzielem szczescia.
Obaj wiem, że po pierwszej połowie powinno być 3-0 ... kto tam miał szczęście?
no i remis
Ribas
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Ribas
Znajdź inne posty napisane przez Ribas