Wyświetl pojedynczy post
Ribas
Senior Member
 
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6235
Stary 04.11.2010, 20:08
Ivory1906 napisał(a):Wyświetl post
Ano takie szczescie, obydwoje wiemy ze pierwsza bramka dla amici w meczu z Nami byla dzielem szczescia.
Obaj wiem, że po pierwszej połowie powinno być 3-0 ... kto tam miał szczęście?


no i remis
Odpowiedz cytując