Cytat:
|
Jakie z szczęście z Wisłą? Jakie szczęście dzisiaj? O czym Ty piszesz?
|
Ano takie szczescie, obydwoje wiemy ze pierwsza bramka dla amici w meczu z Nami byla dzielem szczescia. Obaj wiemy ze takie bramki padaja rzadko i wlasnie szczescie musi dopisac.
Dzisiaj graja solidnie, ManC nie gra dzis dobrego meczu i dzieki pomocy szczescia jest 1-0...Zobaczymy jak zagraja w II polowie...