Temat: Wisła Pany !
Wyświetl pojedynczy post
witeq
Senior Member
 
 
Od: 01.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#234
Stary 04.11.2010, 20:03
Osłabienia Cracovii paradoksalnie mogą nam wyjść na złe - jeszcze wpadnie im pomysł murowania bramki jak Górnik czy Śląsk i gola wtedy nie strzelimy na pewno, skoro rok temu nawet Marcelo nie pomógł. Ja bym tam wolał aby nasze asy miały trochę więcej miejsca z przodu, wtedy większa szansa że im coś wyjdzie. Tyle że nawet Cracovia usposobiona ofensywnie to przy naszej obronie zagrożenie . . . Ehh tak źle i tak niedobrze.

Mam wrażenie że ten "spektakl" będzie do oglądnięcia dopiero od czterech piw wzwyż. Trza zacząć pić od 17.
Odpowiedz cytując