Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6227
Stary 04.11.2010, 19:45
Myślicie ze Man City sie tak napala na każdy mecz z ogórasami ? Mają swoje problemy jak i priorytety ligowe.
A dla Lecha to jest to. Wydarzenie roku. Z resztą Lech nie jest taki słaby jak mówi ligowa tabela przecież. To jest obecnie najmocniejsza drużyna w PL ;/.
..
Odpowiedz cytując