|
Myślicie ze Man City sie tak napala na każdy mecz z ogórasami ? Mają swoje problemy jak i priorytety ligowe.
A dla Lecha to jest to. Wydarzenie roku. Z resztą Lech nie jest taki słaby jak mówi ligowa tabela przecież. To jest obecnie najmocniejsza drużyna w PL ;/.
. .
|