Wyświetl pojedynczy post
witeq
Senior Member
 
 
Od: 01.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#967
Stary 04.11.2010, 19:44
dj_ibutti napisał(a):Wyświetl post

"karny w środek" - od bramkarza wymaga się przy karnych, żeby wybrał jedną stronę i się w nią rzucił. Jakby stał w środku bramki, a strzał byłby w bok, to byście pisali że "stał jak kołek". Przy dobrze strzelonym karnym, nie ma czasu na reakcje, trzeba 'sobie "wylosować" narożnik.
Przy dobrze strzelonym karnym to nawet trafny wybor w ciemno nie pomoże, przestrzelony karny to raczej zawsze wina strzelca a nie trafnego wyboru rogu bramkarza.

Poza tym nie uważam że przy karnym ktoś wymaga wybrania strony i rzutu w ciemno. Nie wymaga się w sumie niczego, można jedynie liczyć na obronę, a środki do tego bramkarz może wybrać sam. Jednym z nich jest rzut w ciemno, ale nie jedynym
http://www.youtube.com/watch?v=TI1sOhUzqtE
http://www.youtube.com/watch?v=TgXK5VH7HfE

I żeby nie było że krytykuję Mariusza że karnego nie obronił - nie, ja po prostu uważam że Mariusz ogólnie oceniając jego historię gry w Wiśle nie miał meczu idealnego. Po prostu nie miał błysku,i tyle. A miał błędy.

A tak z ciekawości - czy Mariusz w barwach Wisły obronił kiedyś jedenastkę? Ja nie pamiętam, ale przyznam - mogę się mylic.
Odpowiedz cytując