|
Senior Member
Offline
|
#6224

04.11.2010, 19:36
|
Marszałek napisał(a): 
City ładnie ustawiony, wyczekujący. Widać,że goście przyjechali tu na porządny sparing a nie gierkę treningową.
Bramka wisi w powietrzu, pytanie kiedy padnie gol. Czy przed 20 minutą zdążą napocząć?
|
No i napoczęli 
|
|