Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6216
Stary 04.11.2010, 19:24
Marszałek napisał(a):Wyświetl post

Stoją bo są pewnie bardziej fanfatyczni
Na Wiśle też jest takie przekonanie, że cały stadion musi stać

Co do reszty Twojej wypowiedzi - racja. Ale trudno cokolwiek porównywać. Z Manchesterem to akurat można było zakładać od razu po losowaniu 0 punktów. To inny świat. Jeśli tylko nie zbłaźnią się dzisiaj jakimś 0:3 czy 0:4 to i tak mają mój szacunek.
Odpowiedz cytując