Marszałek napisał(a):

Stoją bo są pewnie bardziej fanfatyczni
|
Na Wiśle też jest takie przekonanie, że cały stadion musi stać
Co do reszty Twojej wypowiedzi - racja. Ale trudno cokolwiek porównywać. Z Manchesterem to akurat można było zakładać od razu po losowaniu 0 punktów. To inny świat. Jeśli tylko nie zbłaźnią się dzisiaj jakimś 0:3 czy 0:4 to i tak mają mój szacunek.