|
Biorąc pod uwagę, że naszym najlepszym obrońcą jest pomocnik, który w pomocy pewno by nie pograł, to musimy ewidentnie stawiać na atak, i pewno dlatego gramy ...1 napastnikiem.
Więc złoty środek napewno leży w ofensywnej linii wiezy babel.
E: Nie piszmy o meczu z Lechią. Lechii to dziękujemy 3 punktów i na tym zakończmy.
chociaz... Nowa miotła w Śląsku = remis
Nowa miotła w Lechu = porażka
Nowa miotła w Pasach = musimy wygrać
potem trafimy na nową miotłe w Lubinie, no i mogło być blisko nowej miotły w Legii. Jest jeszcze Polonia, niby Zieliński ziomek J.W. wiec moze i tam tez na nowa miotłe trafimy.
Ostatnio edytowane przez szprotson : 04.11.2010 o godz. 15:59.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|