Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4521
Stary 04.11.2010, 15:21
Maletica mialem w Legii. Problem w tym ze gosc nie za bardzo chce grac w rezerwach a na pierwszy sklad jest za cienki w tej chwili. Po czasie niezadowolenia wpada z prosba o rozmowe i... game over

PS: Lobodzinski jest nawet nawet
Ostatnio edytowane przez kreseq : 04.11.2010 o godz. 15:31.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując