Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Sartre
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5497
Stary 04.11.2010, 15:12
Cytat:
Vrdoljak na jak długo kontuzja?
Niestety dla was, a na szczęście dla nas, z Wisłą zagra najprawdopodobniej, chyba że coś nowego się zrobi

Właśnie czytam, że Komorowski z Kiełbowiczem już wrócili do treningów normalnie, IV jest szansa, że do soboty się wyleczy, więc w sumie powinno być ok.

Żewłakow nie zmaga się ostatnio z jakąś kontuzją albo czymś? Tzn. wiem, że gra, ale on coś nie gra pełnych meczów ostatnio, a i bramki po Legii przestał strzelać...
Legionista
Odpowiedz cytując