Cytat:
|
Vrdoljak na jak długo kontuzja?
|
Niestety dla was, a na szczęście dla nas, z Wisłą zagra najprawdopodobniej, chyba że coś nowego się zrobi
Właśnie czytam, że Komorowski z Kiełbowiczem już wrócili do treningów normalnie, IV jest szansa, że do soboty się wyleczy, więc w sumie powinno być ok.
Żewłakow nie zmaga się ostatnio z jakąś kontuzją albo czymś? Tzn. wiem, że gra, ale on coś nie gra pełnych meczów ostatnio, a i bramki po Legii przestał strzelać...